stat4u
Blog > Komentarze do wpisu

Po 14 latach od pierwszej próby zdałam dziś Państwowy Praktyczny Egzamin na prawo jazdy!!! Mimo że się denerwowałam, mimo że bardzo trzęsły mi się nogi, mimo że w pewnym momencie DACHOWAŁAM!!! Najbardziej jestem zadowolona z faktu, że na egzaminie w samym centrum wyprzedziłam rowerzystkę!!!!!Jakby mi ktoś kiedyś powiedział że JA wyprzedzę rowerzystkę to bym za nic w świecie nie uwierzyła. Egzaminator-najprzystojniejszy na całym obiekcie, przysięgam, od razu dało się wyczuć że pan jest po mojej stronie a może nawet miejsce na odrobinę (ale dosłownie odrobinę) humoru też się znajdzie...Przed górką zapytałam: "czy mogę wziąć dwa oddechy?" a on: "niech pani weźmie trzy". Hahaha. Śmiesznie. O Boże jak ja pięknie jechałam, jak w jakimś wodewilu. Po egzaminie mi powiedział, żebym starała się "zachować spokój wewnętrzny" :))))))))) Jestem z siebie taka dumna i dziękuję wszystkim którzy uczyli mnie jeździć. You know who you are. Kolejna nowina jest taka że mam nowego fryzjera i jestem w nim absolutnie zakochana, ja nie wiem co ci homoseksualni mężczyźni mają w sobie że tak mnie ujmują ale on też jest już we mnie zakochany, na początku troszkę się zżymał, twardo trzymał gardę, ale przy drugim cięciu już go kompletnie rozbroiłam swoimi żarcikami i jest KUPIONY. Jest już po nim. Skoro zrobiłam prawko i tak się odblokowałam to nie wiem na czym ja się teraz zatrzymam :)))) chyba wiem, ale nie powiem :)))

środa, 09 sierpnia 2017, psotny_wiatr

Polecane wpisy

  • Notka dedykowana trzem ogorzałym Turkom.

    Korzystając z przepięknej słonecznej pogody i wielce pozytywnej aury postanowiłam nie gotować dzisiaj obiadu z 3 dań tylko udać się w miasto i spożyć mój ulubio

  • ...

    Sezon ogórkowy już wkrótce zostanie odwieszony. Prosimy o pozostanie przy odbiornikach.

  • ...

    Niniejszym uroczyście otwieram sezon ogórkowy na blogu! Do odwołania. Nowych czytelników odsyłam do notek archiwalnych, stałych na spacer po kwiecistej łące.