stat4u
Blog > Komentarze do wpisu

Relacja z ostatniego występu: 

Zapisałam się na występ w przeddzień i powiedziałam o tym koleżance, ale w dniu występu od południa zaczęłam się tak bardzo bać i słyszeć następujące głosy w głowie:

"Masz jeszcze za mało materiału, żeby wystąpić"

"Poczekaj, aż będziesz mieć więcej"

"Te teksty są za słabe"

 

że stwierdziłam, że pojadę, ale chyba nie dam rady wyjść na scenę, najwyżej obejrzę sobie lokal.

i niestety będę musiała powiedzieć koleżance, że stchórzyłam.

Na pół godziny przed rozpoczęciem całej imprezy wchodzę na salę w stanie przedzawałowym, tak się boję, że chcę tylko przekazać prowadzącemu, że dzisiaj jednak nie wystąpię, a on widząc mnie mówi: "a ty znowu się skradasz", "ja znam nieśmiałe osoby, ale tak nieśmiałej to jeszcze nie znałem", "a można zapytać czym ty się w życiu na co dzień zajmujesz?" (w domyśle: skoro jesteś taka nieśmiała i bojaźliwa?). Okazuje się, że zapisało się tylko 5 osób, więc myślę, że może jednak wystąpię. 

Zanim weszłam na scenę zapowiedział mnie jako "introwertyka, który jak mówi o tym jak bardzo boi się wystąpić w momencie przemienia się w wymachującego rękami ekstrawertyka".

Wystąpiłam i śmiali się. Chyba im się podobał ten mój strach, nieśmiałość i bojaźliwość. To zadziwiające co czeka na człowieka, kiedy się odważy i pokona Strach. 

 

 

niedziela, 10 czerwca 2018, psotny_wiatr

Polecane wpisy

  • Notka dedykowana trzem ogorzałym Turkom.

    Korzystając z przepięknej słonecznej pogody i wielce pozytywnej aury postanowiłam nie gotować dzisiaj obiadu z 3 dań tylko udać się w miasto i spożyć mój ulubio

  • ...

    Sezon ogórkowy już wkrótce zostanie odwieszony. Prosimy o pozostanie przy odbiornikach.

  • ...

    Niniejszym uroczyście otwieram sezon ogórkowy na blogu! Do odwołania. Nowych czytelników odsyłam do notek archiwalnych, stałych na spacer po kwiecistej łące.